Piektdiena,  18. janvāris,  2019
 
Vārda dienas:   Antis, Antons, Antonijs
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-1.4°C
vējš 1.4 m/s
   
  Šodien, 18. janvārī,  Saldus novada pašvaldībā viesojās Norvēģijas vēstnieks Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) ar padomnieci Daci Dižbiti-Osi, Norvēģijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Alfs Ēriks Lunngrens (Alf Erik Lundgrenn) un izpilddirektore Ilze Garoza.
   
  Pēc janvāra domes sēdes, 24. janvārī, plkst. 19.00 Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts aicina iedzīvotājus uz sarunu Novadnieku pagastā.
   
  Saldus novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz telpu nomu (Adrese: Vienības iela 15/17, Druva, Saldus pagasts, Saldus novads, LV-3862, Saldus pagasta administratīvās ēkas 1. stāva telpas  Nr.27, Nr.28, Nr.29 un Nr.30 ar kopējo platību 44,5 m2), iznomāšanas mērķis - zobārstniecības pakalpojumu sniegšana, nomas līguma termiņš 7 gadi.  
   
  Šogad Junior Achievement Latvia organizē Ēnu dienas 13. februārī, kurā piedalās arī Saldus novada pašvaldība.
   
  Pagājušajā nedēļā Saldus novada pašvaldības policijas darbinieki veica kontroli par makšķerēšanas noteikumu ievērošana uz vairākām ūdenstilpēm Saldus novada teritorijā.
   
  10. janvārī  notika pirmā Saldus novada domes komisijas  darbam ar  sabiedriskajām organizācijām un sadarbības partneriem sanāksme.
   
  Valsts policijas veiktajā padziļinātajā pētījumā* iezīmējas būtiskas atšķirības starp smagi cietušajiem gājējiem vecumā virs 60 gadiem un pārējiem satiksmes dalībniekiem.
   
  Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda administrēto stipendiju saņēmēju!
   
  MFD Mobilās diagnostikas vienība dodas izbraukumos uz Latvijas novadiem, lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju saņemt diagnostikas pakalpojumus.
   
  Jaunajā gadā “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.
   
  Saldus novada pašvaldības vadība un Izglītības pārvaldes vadītāja no 7. līdz 14. janvārim tikās ar vecākiem, skolu darbiniekiem un sabiedrības pārstāvjiem, lai runātu par darba grupas piedāvātajiem izglītības iestāžu turpmākajiem darbības modeļiem.
   
  Skates "Gada labākā būve Latvijā 2018” organizatori, Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un 18 būvnieku profesionālās organizācijas, aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā "Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, jo būvniekiem ir svarīgas bērnu un jauniešu domas un viedoklis par viņu veikumu.
   
  Šodien, 9. janvārī, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sveica biedrību “Iniciatīvu CENTRS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” 15. gadu jubilejā, dāvinot jubilejas kūku.
   
  Būvniecības iecere - "Liellopu novietnes un kūtsmēslu krātuves būvniecība” Timmās, Jaunlutriņu pagasts, Saldus novads, zemes vienības kadastra apzīmējums 8458 003 0066.
   
  Šā gada 1. janvārī stājās spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas aizliedz daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves.
   
  Informējam, ka visi mazie saldenieki, kuri nevarēja ierasties uz Ziemassvētku pasākumu 27. decembrī, līdz pat 17. janvārim var izņemt Ziemassvētku paciņas Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3.
   
  Aizvadītajā gadā no 10. augusta līdz 3. decembrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas no teritoriālajām struktūrvienībām visā Latvijā veica vairāk nekā 10 400 mājokļu īpašnieku (lietotāju) aptauju un konsultācijas par ugunsdrošību.
   
  Saldus novada pašvaldības Apvienotā Jaunlutriņu un Šķēdes pagastu pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar 2019. gada 31. janvāri izbeidz  sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam Jaunlutriņu pagastā. 
   
  Ar Saldus novada domes 2018. gada 20. decembra sēdes lēmumu ir apstiprināta Saldus novada pašvaldības Energopārvaldības sistēmas rokasgrāmata (atbilstoši standarta LV EN ISO 50001:2017 prasībām).
   
  Tuvāko gadu laikā ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējumu, Kurzemē pakalpojumus saņems 330 bērni ar funkcionāliem traucējumiem (FT) un to ģimenes, kā arī 375 personas ar garīga rakstura traucējumiem (GRT).
   
  Aicinām ikvienu šajās svētku brīvdienās doties pastaigā un baudīt krāšņos ziemas skatus Saldus pilsētā!
   
  Ar Saldus novada pašvaldības īpašumā esošo neizīrēto dzīvokļu sarakstu un nosacījumiem varat iepazīties šeit: https://www.saldus.lv/pakalpojumi59/dzivokli5/dzivokli1/
   
  Akciju sabiedrība “Conexus Baltic Grid” ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā, kas nodrošina pārvades gāzesvadu un gāzapgādes objektu ekspluatāciju valsts teritorijā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Janvāris 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  11
  21
  22
  24
  28
  30
  31


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 17. decembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017