Piektdiena,  16. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Banga, Glorija
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+5.9°C
bezvējš
   
  Svētdien, 18. novembrī, plkst. 11.00 notiks svinīgā Saldus novada domes sēde, kad par novada himnu oficiāli tiks apstiprināta saldenieku Ērika Ķiģeļa un Māra Čaklā dziesma “Saldus saule”.  
   
  Latvijas Valsts simtgades svinības Saldus pilsētā un novadā tiks atzīmētas ar krāšņiem un skaistiem pasākumiem.
   
  Domes sēdē (16.11.2018.)
  Ceturtdien, 22. novembrī, plkst. 14.00  Jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12, notiks novembra Saldus novada domes sēde.
   
  Sakarā ar lietus kanalizācijas sistēmas būvdarbiem no šī gada 20. novembra līdz 23. novembrim būs ierobežota transporta kustība Jelgavas ielas posmā starp Rīgas un Kalnsētas ielām.
   
   Šodien, 15. novembrī, topošās sporta halles jumtu grezno spāru vainags, vēstot par viena būvniecības posma pabeigšanu.  
   
  Saldus novada pašvaldība informē par darba laika izmaiņām.
   
  Informējam par satiksmes ierobežojumiem šajā nedēļas nogalē!
   
  Gaidot Latvijas Valsts simto dzimšanas dienu, aicinām Saldus novada iedzīvotājus un viesus iesaistīties īpašā akcijā un izteikt savu novēlējumu Latvijai un savam novadam simtgadē!
   
  Šodien, 13. novembrī, svinīgi tika atklāta pirmsskolas izglītības iestādes “Īkstīte” atjaunotā fasāde.
   
  Svētdien, 11. novembrī, Saldū tika atzīmēta Lāčplēša diena, kas ir Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas diena.
   
  Rudens izstāde (16.11.2018.)
  Ir noslēdzies Mākslu attīstības biedrības "ILIZANNA" projekts "Saldus Mākslas skolas pedagogu radošo darbu RUDENS IZSTĀDE".
   
  Ar nacionālā mazumtirgotāja ELVI atbalstu 100 Latvijas mūzikas skolām tiks uzdāvināta “Latviešu kordziesmas antoloģija” - 12 sējumi, ko veidojis profesionāls kolektīvs diriģenta Imanta Kokara un mūzikas zinātnieka Arnolda Klotiņa vadībā.
   
  Informējam, ka pamatojoties uz sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas lēmumu Nr.119, kas pieņemts 2018. gada 22. oktobrī, ar 2019. gada 1.janvāri Saldus pilsētā un Saldus novada Novadnieku pagasta, Zirņu pagasta un Saldus pagasta teritorijas daļā, kuras izmanto Saldus pilsētas centralizētās ūdenssaimniecības sistēmas,  noteikt tarifus:  
   
  No 2018. gada 22. novembra Zaņas pasta nodaļa uzsāk darbu jaunās – klientiem un darbiniekiem ērtākās telpās Zaņas pamatskolā.
   
  Ilustratīva bilde pexels.com Ziemassvētku laiks vairs nav aiz kalniem un jau drīz sāks gaisā virmot piparkūku smarža, cilvēkos iemājos brīnuma un svētku sajūta. Šāda sajūta ir nepieciešama ikvienam no mums, neatkarīgi no tā vai mēs dzīvojam mīlošā ģimenē vai par savām mājām saucam sociālās aprūpes centru.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka visas ieejas kartes uz š.g. 18.novembra Saldus novada svētku liekoncertu “Man Saldus novads – mana Latvija”  izņemtas!
   
  Noslēdzot TV3 divdesmitās jubilejas gadu, no 27. decembra Latvijas lielākajās pilsētās grandiozu satikšanos piedzīvos populārāko un tautā iemīlētāko TV šovu “Dziedi ar zvaigzni”, “Dejo ar zvaigzni”, “Koru kari”, “Izklausies redzēts” un “X Faktors” spožākie dalībnieki.
   
  Saldus novada pašvaldības Pampāļu pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar šā gada 30. novembri izbeidz  sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam. 
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts informē, ka Latvijas simtā dzimšanas diena Saldus novadam būs īpaša, jo par novada himnu oficiāli tiks apstiprināta saldenieku Ērika Ķiģeļa un Māra Čaklā dziesma “Saldus saule”.
   
  Tradicionāli oktobrī un novembrī Saldus novada kapsētās notiek svecīšu vakari, kuru laikā ikviens aicināts pieminēt aizgājušos tuviniekus, to atdusas vietās, noliekot piemiņas liesmiņas.
   
  Par lustīgu noskaņu rūpēsies enerģiskā grupa "Mākoņstūmēji". Vakara vadītājs Kaspars Brūvelis rūpēsies par lustēm, konkursiem un citiem pārsteigumiem!
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Novembris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017