Svētdiena,  22. aprīlis,  2018
 
Vārda dienas:   Armanda, Armands
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+13.3°C
vējš 2.5 m/s
   
  21. aprīlī Saldus Mūzikas un Mākslas skolu akustiskajā koncertzālē skanīgi izskanēja vokālais konkurss “Saldus novada Cālis 2018”.
   
  21. aprīļa pēcpusdienā Saldus Bērnu un jaunatnes centra lielo zāli piepildīja Saldus pensionāru biedrība, viņu draugi Saldus novadā un no dažādām tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.
   
  Gatavojoties Lielajai Talkai, Saldus novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus jau sākt sakopšanas darbus savās mājās, garāžās vai šķūnīšos.
   
  Arī šogad ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/041 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā” ietvaros aicinām apmeklēt bezmaksas nodarbības topošajiem vecākiem un semināru ciklu par 0-2 g.v. bērnu attīstību un aprūpi.
   
  Svētdien, 22. aprīlī, no plkst. 04.00 – 07.00 vairākas reizes īslaicīgi tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem Saldus un Brocēnu novadā. 
   
  Notiekot lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijai, aktuāls ir jautājums, kur likt nolietotās automašīnu riepas, jo akcijas laikā tās bezmaksas netiks savāktas.
   
  19. aprīlī notika Iedzīvotāju konsultatīvā sapulce, kuras tēma bija Saldus novada pašvaldības kapitālsabiedrības.
   
  Šodien, 19. aprīlī, Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš sasauca ārkārtas domes sēdi, kurā tika skatīti trīs lēmumprojekti.
   
  Sākusies talkas vietu reģistrēšana Lielajai talkai, kas visā Latvijā šogad notiks 28. aprīlī.  
   
  Līdz ar pavasara iestāšanos, jau septīto gadu norisinās izstāde “Ražots Saldus novadā”, kurā vienkopus pulcējas gan Saldus novada uzņēmumi un tirgotāji, gan arī pakalpojumu sniedzēji, iestādes un biedrības.
   
  Šī gada 13. aprīlī svinīgā pasākuma “Saldus novada Uzņēmēju gada balva” laikā Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš un īpaši veidotas žūrijas komisijas pārstāvji godināja 2017. gada veiksmīgākos, atbildīgākos un radošākos uzņēmējus piecās nominācijās.
   
   Saldus novada pašvaldība informē par transporta kustības organizācijas izmaiņām būvdarbu laikā uz autoceļa “Zvārdes centrs-Brocēnu l/t robeža”.
   
  Aicinām Saldus un Saldum tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*.
   
  Sākot ar 9. aprīli, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa priekšnieks ir Eduards Boļšakovs.
   
  Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 25. gadu pēc kārtas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem "Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2018”.
   
  Ne visi bērni ir tikuši pie krustvecākiem, tāpēc šī vasara varētu būt īstais brīdis.
   
  Satiksmes organizācijas shēma objektam “Tirgotāju un Peldu ielu pārbūve Saldū, Saldus novadā”.
   
  Šogad Saldus novada svētki tiks svinēti no 25. līdz 26. maijam. Svētku moto – "Ar savu krāsu Latvijas rakstā".
   
  Saldus novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Silvija Jakševica informē, ka ar 3. aprīli Dzimtsarakstu nodaļā par pakalpojumiem vairs nevarēs norēķināties ar skaidru naudu.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka 2018. gada 22. marta sēdē tika pieņemts lēmums "Par “Lokālplānojuma bijušās dārzkopības sabiedrības teritorijai “Aronija” Zirņu pagastā un Saldus pagastā, Saldus novadā” 2. redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” (protokols Nr. 4, 12§).
   
  Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Zusts informē, ka šobrīd turpinās pagājušā gada septembrī iesāktais Saldus pilsētas centra labiekārtošanas projekts, kur tika sakopta Saldus Sv. Jāņa Evaņģēliski Luteriskās baznīcas teritorija.
   
  Informējam, ka Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki 2018. gadā turpinās veikt lauku apsekošanas darbus Saldus novada teritorijā.  
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tiek uzsākti lauku grants ceļu pārbūves darbi Vadakstes, Rubas un Jaunauces pagastos.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka ir sākti pārbūves darbi uz pašvaldības autoceļa “Zvārdes centrs-Brocēnu lauku teritorijas robeža”.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Aprīlis 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  10
  29
  30
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 12. aprīlis

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017