Vārda dienas:   Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests

°C
bezvējš

Skolu kartinga kausa finālposmā triumfē Saldus BJC

2. oktobris 2017, 17:24 2017 drukāt
Smiltenē 30. septembrī norisinājās šīs sezonas LMT Autosporta Akadēmijas (LMT AA) Skolu kartingu kausa finālposms. Lielisku sniegumu trasē rādīja Saldus BJC komandas pilots Edgars Pavārs, kurš jau otro posmu pēc kārtas izcīnīja uzvaru starp izglītības iestāžu komandām.
Saldus Bērnu un jauniešu centra komanda ir šīs sezonas jaunpienācēji, taču visas sezonas garumā komanda progresē. Arī sacensību finālā tās pilots Edgars Pavārs ne vien izcīnīja uzvaru LMT AA Skolu kartinga kausa ieskaitē, bet spēja iegūt trešo vietu arī starp 27 komandām, kas startēja Prokart kartinga kausa 2017 TK Senior klasē.

Otro vietu ieguva Artjoms Kozevņikovs no Daugavpils Būvniecības tehnikuma. Šī izglītības iestāde sacensībās piedalās jau ar diviem kartingiem un pasniedzējs piedalās kartingu sacensībās, sev piemērotā klasē, kā arī nākamgad plāno vēl vairāk attīstīt kartingu sportu, tam piesaistot vēl vairāk jauniešus. Henrijs Jaunslavietis no Rīgas Tehniskās koledžas izcīnīja augsto trešo vietu, kas nebija vienkārši, jo finālā sāka braucienu no beigu pozīcijas, kā arī iepriekšējā braucienā iekļuva sadursmē un līdz pat finālbraucienam laboja tehniku.

Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts: